KÜLÖN FOGLALKOZÁSOK

Az Orchidea Kindergarten törekszik arra, hogy olyan iskolai környezetet teremtsen a gyermekek számára, ahol nem csak a tanórán van lehetőségük tanulni.
Reméljük, hogy a megfelelő tantervvel és a sok tanórán kívüli tevékenységgel kiszélesíthetjük tanulóink érdeklődési körét és elindíthatjuk őket az egész életen át tartó tanulás ösvényén.

Az Orchidea Kindergarten nagyszámú tanórán kívüli tevékenységet kínál a gyermekek érdeklődési körének megfelelően. Hiszünk benne, hogy ezekkel a tevékenységekkel is fejlesztjük a tanulókat, ezek által is tanulnak. Folyamatosan bővítjük a szakköreink listáját, hogy megfeleljen az elvárásoknak.

SZAKKÖRÖK-SPORTOKKÜLÖN PROGRAMOK - KIRÁNDULÁSOKJELES NAPOKÜNNEPEK SZÍNEK HÓNAPJA