ÁLLÁS LEHETŐSÉGEK

Az Orchidea Két Tanítási Nyelvű Óvoda és Általános Iskola óvodapedagógust keres egy kreatív, lelkes közösségbe. Csak diplomával rendelkezők jelentkezését várjuk, angol nyelvtudás előnyt jelent. Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a következő e-mail címre kérjük: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Az Orchidea Két Tanítási Nyelvű Óvoda és Általános Iskola angolos óvodapedagógust vagy angolul kiválóan beszélő óvodapedagógust keres egy kreatív, lelkes közösségbe. Csak diplomával rendelkezők jelentkezését várjuk. Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a következő e-mail címre kérjük: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.