ORCHIDEA

ORCHIDEA

ÓVODA

ORCHIDEA

ORCHIDEA

ÓVODA

ORCHIDEA

ORCHIDEA

ÓVODA

ORCHIDEA

ORCHIDEA

ÓVODA

ORCHIDEA

ORCHIDEA

ÓVODA

No events

ESEMÉNYEK

VIEW ALL -
 • Családi nap
  28 január 2018 by CCP User, in LATEST NEWS
  Családi nap
  Családi nap Fotókért kattintson ide! .
  Read More +
 • MÜPA Tesz-Vesz Zenés Program
  27 január 2018 by CCP User, in LATEST NEWS
  MÜPA Tesz-Vesz Zenés Program
  MÜPA Tesz-Vesz Zenés Program a Méhecskékkel Fotókért kattintson ide! .
  Read More +
 • Santa Claus
  06 december 2017 by CCP User, in LATEST NEWS
  Santa Claus
  Santa Claus Fotókért kattintson ide! .
  Read More +

ÁLLÁS LEHETŐSÉGEK

Az Orchidea Két Tanítási Nyelvű Óvoda és Általános Iskola óvodapedagógust keres egy kreatív, lelkes közösségbe. Csak diplomával rendelkezők jelentkezését várjuk, angol nyelvtudás előnyt jelent. Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a következő e-mail címre kérjük: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Az Orchidea Két Tanítási Nyelvű Óvoda és Általános Iskola angolos óvodapedagógust vagy angolul kiválóan beszélő óvodapedagógust keres egy kreatív, lelkes közösségbe. Csak diplomával rendelkezők jelentkezését várjuk. Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a következő e-mail címre kérjük: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

TOP